Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Klikněte a můžete začít psát. Aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum.

Kundalini jóga Tišnov

Sem vložte podnadpis

Nejbližší akce a semináře

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Pravidelné lekce

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque.Kundaliní jóga svým celostním přístupem kombinuje to nejlepší ze všech odvětví jógy. Je to dynamická forma jógy, při které procvičíte tělo, probudíte životní energii a posílíte duševní zdraví. Je obohacena o duchovní rozměr. 

Běžná lekce se skládá z rozcvičení a krije, což je soubor cviků určený k harmonizaci těla. Každá krije dále pracuje na vybrané oblasti, kde působí více do hloubky - může se zaměřovat na některou z čaker, posilovat imunitní či nervový systém, otevírat srdeční centrum, léčit bolesti spojené se vztahy, podporovat trávicí systém, rovnat záda, energetizovat páteř, či uvolňovat stres. Máme k dispozici tisíce různých krijí, které mají prokazatelné účinky. Součástí každé hodiny je také relaxace a meditace.

Meditace může být tichá, dechová nebo s mantrou, která se recituje nebo zpívá.

Pokud pravidelně cvičíme, dosahujeme nečekaných změn jak ve svém pocitovém pojetí, zkvalitnění života i udržení kvalitního zdravého těla, tak i stability ve svých postojích.